اخبار

پیام تسلیت روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران

به سرکار خانم رضایی
       مسوول محترم بخش عضویت اتاق تهران

عضو هیات مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف اظهار داشت: با کاهش حضور فرش دستباف ایرانی در بازارهای بین المللی بعد از تحریم ها ، گردش مالی فرش دستباف در دنیا کاهش یافته است.

هنر بافت فرش و تابلو فرش در شهرستان آذربایجان شرقی ( تبریز) قدمت چند صد ساله دارد به طوری که قشر وسیعی از مردم این شهربه طور مستقیم یا غیرمستقیم از این هنر کسب درآمد می‌کنند.

نمایشگاه معرفی هنر فرش ایران با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در موزه« MIAT» در شهر میراد آیره کشور پرتغال برگزار خواهد شد.

فرش دستباف خراسان‌رضوی یکی از نفیس‌ترین فرش‌های دستباف ایرانی به شمار می‌رود. این فرش در سبک‌های متفاوت و زیبایی بافته می‌شود به گونه‌ای که به دلیل تنوع بالا در سبک رنگ همواره در سراسر دنیا مورد توجه بوده است.

رئیس اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف شهری و عشایری ایران گفت: قیمت مواد اولیه نیز هر روز در حال گران‌تر شدن است به گونه‌ای که قیمت تمام شده نسبت به پارسال ۴۰ درصد افزایش یافته است.

وجود واحدهای تکمیل و مرمت فرش و کارخانجات قالیشویی، پشم شویی و رنگرزی بهمراه پتانسیل های تجاری دربازار بزرگ فرش تهران و مرکزیت درمعاملات زنجیره تامین فرش دستباف ازمزیت های استان تهران می باشد.

فرح ناز رافع  از انجام اقدمات لازم برای تعیین «روز ملی فرش ایران» در تقویم سالانه کشور خبر داد و گفت: از زمان برنامه چهارم توسعه تا کنون، فقط ۷ میلیارد تومان تسهیلات در این حوزه برای دو میلیون قالیباف در ن...

بزرگ‌ترین صادرکننده فرش دستباف ایران از احتمال رفع تحریم صادرات فرش به عنوان یک کالای زینتی خبر داد و گفت: با این کار شاهد رونق بزرگی در صنعت فرش دستباف کشور خواهیم بود.

آذربایجان شرقی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه تولیدات فرش دستباف مددجوین تحت حمایت کمیته امداد استان خبر داد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از اختصاص تسهیلات با نرخ چهار درصد به فعالان و تولید‌کنندگان حوزه هنر صنعت فرش دستباف استان تهران خبر داد.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه