همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه فرش دستباف ایران، برترین غرفه های فرش دستباف انتخاب و تقدیر می شوند. 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این مسابقه با هدف ایجاد ارزش برای بازدیدکنندگان و ارتقای چگونگی عرضه و نمایش فرش دستباف ایران با همکاری و همراهی ذینفعان این هنر- صنعت برگزار می شود.

براساس این گزارش؛ همزمان با برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه فرش دستباف ایران، مرکز ملی فرش ایران به منظور تشویق مشارکت کنندگان به ساخت فضای مناسب و خلاقانه در قالب غرفه، رقابتی برای انتخاب و معرفی غرفه برتر را برگزار می کند.

این گزارش می افزاید؛ شرکت کنندگان در این رقابت براساس شاخص هایی همچون داشتن وبگاه فعال، استفاده از وسایل و تجهیزات فناوری مجازی برای معرفی محصول در داخل غرفه، عرضه فرش با کیفیت، استفاده از بسته های تبلیغاتی برای معرفی محصول و شرکت در داخل غرفه، حضور مسئولان غرفه با لباس یکسان و آراسته، عدم مشاهده و استفاده از وسایل و تجهیزات غیر ضروری و ممنوعه (طبق قوانین نمایشگاهی) در غرفه، شناسنامه دار بودن فرش ها، چیدمان مناسب فرش ها به طوری که مشاهده آن ها برای بازدید کننده به راحتی امکان پذیر  باشد، رعایت قوانین و مقررات نمایشگاهی (مطابق فرم های ثبت نام) و به کار بردن ایده های خلاقانه در طراحی و ساخت غرفه برای ارتقای شان فرش دستباف و جلب بازدیدکنندگان ارزیابی و امتیاز داده می شوند.

براساس این گزارش؛ علاقه مندان برای شرکت در مسابقه غرفه برتر، پس از نام نویسی اولیه در وبگاه مرکز ملی فرش ایران باید فرم تکمیل شده مشارکت در نمایشگاه و فرم ثبت نام در مسابقه (پیوست) را تا تاریخ 27/5/1395 به این مرکز ارسال کنند.

مرکز ملی فرش ایران از 1 تا 3 شهریور ماه پس از بررسی  فرم اولیه توسط ارزیابان مسابقه غرفه برتر (که ترکیبی از متخصصان بازاریابی، طراح و سازنده دکور، کارشناس فنی فرش و نماینده مرکز ملی فرش ایران هستند) با توجه به شاخص های مورد اشاره امتیازدهی را انجام داده و نفرات برتر را مشخص می کند.

گفتنی است به غرفه برگزیده اول 5 میلیون تومان جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر، به غرفه برگزیده دوم 3 میلیون تومان به همراه لوح تقدیر و به غرفه برگزیده سوم 2 میلیون تومان به همراه لوح تقدیر اهدا می شود.

قابل ذکر است؛ متقاضیان می توانند در صورت تمايل نسبت به تكميل فرم ثبت نام (به پیوست) و ارسال آن از طریق نمابر 22142742 یا به رایانامه (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) برای بررسی نهایی اقدام کنند.

منبع : مرکز ملی فرش ایران

Graphic Design & Web Design By Hashei Design Studio