• گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  فرش دستباف به عنوان اصیل ترین و ریشه دار ترین هنر ملی ایرانیان همواره جایگاه ویژه ای در میان جهانیان داشته است

  « ادامه مطلب »

 • بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران برگزار شد

  « ادامه مطلب »

 • نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی در ایران همزمان با هفته پژوهش توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود

  « ادامه مطلب »

نخستین نشست ستاد برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور نمایندگان تشکل های فرش کشور در مرکز ملی فرش ایران تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در آغاز این نشست گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه پیشین و تفاوت های آن با دوره های قبل ارایه شد و نقد و نظر اعضای ستاد نیز مطرح و مود بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در ادامه، با توجه به تغییر تقویم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران به عنوان میزبان این رویداد، درباره زمان دقیق برگزاری نمایشگاه بیست و هفتم تبادل نظر شد.

با توجه به اتمام دیرهنگام نمایشگاهی که پیش از نمایشگاه فرش دایر است و فرصت محدود باقیمانده برای آماده سازی فضای نمایشگاهی و نیز با توجه به اینکه بهتر است به جای آنکه دو روز ابتدایی نمایشگاه فرش با روزهای تعطیل (پنج شنبه و جمعه) تلاقی کند، این تعطیلی به روزهای پایانی نمایشگاه موکول شود، اعضای ستاد سوم تا نهم شهریور 97 را به عنوان زمان برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران مصوب کردند.

همچنین در این نشست مجموعه مصوبات دوره های پیشین ستاد درباره ضوابط و شرایط حضور مشارکت کنندگان و نوع مواجهه با تخلفات احتمالی مورد تایید مجدد قرار گرفت.

در این نشست همچنین با توجه به استعلام های انجام شده از سوی مرکز ملی فرش ایران درباره مجریان نمایشگاهی و ضمن بررسی ویژگی های مجریان متقاضی اجرای نمایشگاه فرش، اعضای ستاد با توجه به لزوم پرهیز از آزمون و خطا و کاهش ریسک های احتمالی و نیز با درنظر گرفتن توانمندی و تجربه، اجرای دوره آتی نمایشگاه از سوی شرکت بازرگانی ایدرو را مصوب کردند.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه