جلسه ای در روز شنبه در محل اتحادیه صادرکنندگان با حضور اعضای هئیت مدیره  و با حضور سرکار خانم دکتر پویا محمودیان معاون صنایع دستی و هنرهای دستی کشور برگزار شد.

 درابتدای این جلسه احمد کریمی اصفهانی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان از مشکلات فرش,برند فرش و ضرورت رشد صادرات و برگشتن به قوت سالیان قبل سخن گفتند.

سرکار خانم محمودیان از صادرات 289 میلیون دلاری صنایع دستی در سال 96که بالاترین رشدها را داشته است گفتند و افزودند در جلسه ای که با دکتر جهانگیری معاون محترم رئیس جمهور داشتیم طرح های ارائه شد که بسیار حائز توجه ایشان و هیئت دولت قرار گرفته است

وی افزود:در خصوص جلساتی که درمورد فرش و صنایع دستی داشتیم متاسفانه هجمه های زیادی وارد شد که صنایع دستی نباید دنباله رو فرش باشد,لذا تصمیم بر آن شد که تا زمانی که خواست جمعی ایجاد نشده است دنبال این تجمیع نباشیم و حال که تشکیل وزارت صنایع دستی در دست انجام است در تعاملاتی که با شورای نگهبان و مجلس داشته ایم هر انچه که برای صنایع دستی در اساسنامه خواسته ایم برای فرش نیز خواستار شده ایم که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفته است.

وی در پایان اضهار داشت که موجه ترین و معتبرترین ارگانی که در رابطه با فرش می توان به آن استناد کرد اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران است.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه